تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

Blog Article

مراکز خرید ارزان در ونکوور مهاجرت به کانادا یا انگلیس؟ بیمه مسافرتی کانادا چیست؟ نحوه انتقال پول از ایران به کانادا مشاهده همه مقالات وبینارهای ویزا موندیال

افراد محافظت شده و خانواده وابسته آنها طبق قانون اداره مهاجرت کانادا (منظور افرادی هستند که پ ن ا ه ن د ه کانادا شده‌اند)

کانادایی ها از مرخصی زایمان طولانی تری نسبت به آمریکایی ها برخوردار هستند.

بیشتر بخوانید » بورسیه تحصیلی کانادا اگر سوالتان این است که «آیا می‌توان بورسیه تحصیلی کانادا را دریافت کرد؟» باید گفت بله و پاسخ مثبت است. گرفتن اسکالرشیپ تحصیلی یکی از راه‌های تحصیل رایگان یا کاهش شهریه تحصیلی در کانادا است که به دانشجویان خارجی هم تعلق می‌گیرد.

یکی از فاکتورهای مهم برای تحصیل در کانادا داشتن مهارت زبانی خوب است. تمام دروس درسی در کانادا به زبان انگلیسی یا فرانسه تدریس می‌شوند. بنابراین اگر سطح زبانتان خوب نباشد، مشکلات تحصیل در کانادا برای شما بیشتر خواهد شد.

درباره اکسپرس اینتری کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق تخصص بیشتر بخوانید.

البته این زمان بندی ها در بهترین شرایط هستند و متاسفانه دنیا همیشه جوری که میخواهیم ما را یاری نمی‌کند.

مثال: برای پذیرش در رشته لیسانس زیست شناسی در دانشگاه اوتاوا باید دروس زبان، ریاضی، زیست، شیمی و فیزیک را در سال دوازدهم دبیرستان با نمره حداقل ۱۴ گذرانده باشید.

پس از اتمام دبیرستان بسیاری از دانش آموزان وارد دانشگاه می‌شوند و تحصیل خود را در مقطع کارشناسی ادامه می‌دهند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که دیپلم گرفته‌اید و قصد دارید در مقطع لیسانس در کانادا تحصیل کنید ولی در این زمینه اطلاعات کافی ندارید، با خواندن این مقاله با راهنمای تحصیل لیسانس در کانادا به طور کامل آشنا می‌شوید.

برای درک بهتر مقصد تحصیل، این دو کشور تحصیل در کانادا را بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم. مدتها است که ایالات متحده آمریکا مقصد ایده آل یا بهتر بگوییم نهایی دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی ارشد رشته های علوم، فناوری و مهندسی است.

نکته در مرحله اپلای برای دانشگاه‏‌های کانادا معمولا اسکن مدارک کافی است اما پس از اخذ پذیرش باید اصل ترجمه مدارک و ریز نمرات خود را از مدرسه برای دانشگاه ارسال کنید.

تمام هزینه های تحصیل در دوره دکتری دانشگاه مک گیل در سال تحصیلی ۲۰۲۲-۲۰۲۳ را در جدول زیر مشاهده کنید. همان طور که در جدول زیر مشاهده می‌کنید هزینه تحصیل در دوره دکتری دانشگاه مک گیل حدود بیست هزار دلار در سال است.

شناسنامه: شناسنامه و کپی آن ضروری است. اگر شخصی فرزند خوانده باشد باید یک نسخه اصلی و کپی آن را از دفتر اسناد رسمی تحویل گیرد.

شرایط مهاجرت به کانادا شرایط تحصیل در کانادا شرایط کار در کانادا شرایط جاب آفر کانادا شرایط سفر توریستی به کانادا شرایط سرمایه‌گذاری در کانادا با ما در تماس باشید

Report this page